NISSAN YILMAZ PLAZA KOCAELİ 

İKİNCİ EL HİZMETLERİ

NISSAN YILMAZ PLAZA İKİNCİ EL HİZMETLERİ

Yılmaz Otomotiv ikinci el araç alım satımını kendi markası olan Arabanka çatısı altında gerçekleştirmekte olup otomobil ticaretindeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle müşterilerine güvenilir ve sorunsuz bir şekilde ikinci el hizmeti sunmaktadır. Ayrıca plazamız bünyesinde faaliyet gösteren Zihni Yılmaz Sigorta Acenteliğimiz ile, müşterilerimizin sigorta gereksinimleri, farklı şirketler üzerinden günün koşullarına ve müşterimizine en uygun şartlarla karşılanmaktadır.

Aracınız alanında uzman personelimizin yapacağı ekspertiz ve araştırma sonucuna göre belirlenencek, piyasa koşıllarına uygun ve gerçekçi bir bedelle takas veya nakit olarak Arabanka üzerinden değerlendirilmektedir. Müşterilerimizin araçları noter satışı ile teslim alınmakta ve kendilerine herhangi bir yasal sorumluluk bırakılmamaktadır.

Müşterilerimizin ikinci el araç talepleri Arabanka portföyünde bulunan, detaylı ekspertizleri yapılarak geçmiş hasar durumları raporlanmış ve eksikleri giderilerek sorunsuz bir şekilde satışa sunulmuş araçalardan karşılanmakatadır. Değişen ikinci el ve tüketici kredisi imkanlarından müşterilerimiz Arabanka çatısı altında on-line olarak en cazip koşullarla yararlanabilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin her branştan sigorta gereksinimleri, farklı sigorta şirketleri üzerinden günün koşullarına ve müşterimizine en uygun şartlarla plazamız bünyesinde karşılanmaktadır.

Deneyimli personelimiz tüm ikinci el araç alım satım sürecinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetilmesi konusunda azami özeni göstererek müşreri memnunuiyetinin devamlılığın temin etmektedir.

İkinci el sayfamız için lütfen tıklayın.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER