NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

879 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, bu bedel sadece Micra model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

Kampanya yalnızca Micra (K12, K13), Qashqai (J11), Juke (F15) ve X-Trail (T31) model araçlar için geçerlidir. 20 Haziran – 20 Temmuz 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde beş yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) ve Value Advantage (VA) Yedek Parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi yağ filtresi, motor yağı, karter tapa pulu ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Benzinli bakım paketinde buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

1.099 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, bu bedel Micra model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

01 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.