NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

Görülen araç ile Türkiye’de satışa sunulan araçlar farklılık gösterebilir.

Nissan’ınızın standart garantisini NISSAN Uzatılmış Garanti ile 1 yıl / 120.000 km veya 2 yıl / 150.000 km’ye kadar seçiminize göre uzatın. Standart garanti, aracın teslim tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl veya 100.000 km’ye kadar (yıl veya km hangisi önce dolarsa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. Yıl veya km’den hangisi önce dolarsa, Juke, Pulsar, Micra, X-Trail, Qashqai ve Navara modellerinde geçerlidir. Nissan Uzatılmış Garanti, Allianz Sigorta A.Ş. tarafından garanti kapsamındaki araçlara ihtiyari olarak sunulan makine kırılması sigorta ürünüdür. Bu ilan tanıtım amacıyla hazırlanmış olup hiçbir kişi veya kuruma verilmiş beyan ya da taahhüdü içermez. Nissan Uzatılmış Garanti kapsam ve teminatını, uzatılmış garanti sigortası poliçe içeriğinde yer alan hükümler belirler. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HEM GÜVENLİ, HEM AVANTAJLI

*15.02-31.03.2021 tarihleri arasında, yalnızca Takata hava yastığı geri çağırma kampanyasına dahil olan ve daha önce kampanya uygulanmamış Skystar model Pick-up araçlar için geçerlidir.

Kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’ nde yaptıracağınız Takata hava yastığı geri çağırma kampanyası karşılığında, Nissan Onaylı (NOYPA) yağ ve yağ filtresi değişimi sağlanacaktır. Kontroller sırasında ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya parça stoklarıyla sınırlıdır ve başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aracınızın geri çağırma kampanyasından etkilenip etkilenmediğini kontrol etmek için https://gericagirma.nissan.com.tr/ adresini ziyaret edebilir veya Nissan Yetkili Servisleri’nden bilgi alabilirsiniz.

NISSAN’INIZIN HER YAŞI AYRI ÖZEL

3 yaş ve üzeri modellerde avantajlı bakım paketleri Nissan Yetkili Satıcıları’nda sizleri bekliyor!

Belirtilen fiyat tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir. 01 Kasım – 31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için Nissan Türkiye Mobil Uygulamasını indiriniz veya Nissan Türkiye web sitesini ziyaret ediniz.

Bu akü hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 31 Mart 2021 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı Noypa markalı akülerin değişimi sağlanır. Ürün fiyatları araç modeline göre değişiklik gösterir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu cam silecekler hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Kampanya Qashqai (J10-J11), X-Trail (T31-T32), Navara (D40-D23), Pulsar (C13), Juke (F15), Micra (K13) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu fren balatası hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 31 Mart 2021 tarihleri arasında üç yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı yedek parçaların değişimi sağlanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahil değildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu lastikler hem onaylı hem avantajlı!

15 Kasım – 31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya, tüm Bridgestone, Lassa ve Continental marka lastik alımlarında geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Nissan Türkiye Mobil Uygulaması ve Nissan Türkiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.