NISSAN YILMAZ PLAZA KOCAELİ

HAKKIMIZDA

 

NISSAN YILMAZ PLAZA KOCAELİ HAKKINDA

1990 yılında Nissan marka araçların Kocaeli bayiliğini üstlenen Yılmaz Otomotiv İzmit şehir merkezinde küçük bir showroomda otomotiv sektörüne giriş yapmıştır. Yılmaz Plaza Nissan olarak şu anda satış, servis ve yedek parça hizmetlerini bir arada verdiği, Kartepe’de, E-5 karayolu üzerinde 3300 m² kapalı alanlı tesisi 1999 yılında faaliyete başlamıştır. Uzun yıllardır istikrarla hizmetine devam eden Yılmaz Otomotiv Nissan’ın Türkiye’deki en eski bayisidir.

Yılmaz Otomotiv, Nissan markalı geniş bir binek otomobil, arazi aracı ve ticari araç yelpazesiyle müşterilerine satış konusunda her türlü hizmeti eksiksiz olarak vermektedir. Gelişen taşıt kredisi imkanlarından müşterilerimiz plazamızda on-line olarak en cazip koşullarla yararlanabilmektedir. Yılmaz Otomotiv ayrıca ikinci el araç alım satımını da kendi markası olan Arabanka çatısı altında gerçekleştirmekte olup otomobil ticaretindeki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle müşterilerine güvenilir ikinci el hizmeti sunmaktadır.

Servis hizmetini eksiksiz yapmak ve müşterileri memnuniyetini devam ettirmek amacıyla her türlü techizatın yanında, tecrübeli ve Nissan eğitiminden geçmiş teknisyenlerle çalışan Yılmaz Otomotiv, Nissan’ın F1 servis hizmet felsefesini benimsemiştir. Tüm mekanik bakım ve kaporta boya işlemlerinin yanında, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda lastik ve her türlü aksesuar temini ve montajı servisimizde yapılmaktadır. Ayrıca, Nissan Yol Yardımı kapsamında 7gün/24saat gezici servis hizmeti sunulmaktadır.

Plazamız bünyesinde faaliyet gösteren Zihni Yılmaz Sigorta Acenteliğimiz ile, müşterilerimizin her branştan sigorta gereksinimleri, farklı sigorta şirketleri üzerinden günün koşullarına ve müşterimizine en uygun şartlarla karşılanmaktadır.

Müşterilerini sahip olduğu en büyük kaynak olarak gören Yılmaz Otomotiv, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine büyük önem vermiş ve hizmet kalitesini arttırmak için devamlı bir çaba içerisinde olmuştur. Nissan Otomotiv A.Ş. tarafından bağımsız bir araştırma şirketine 2001 yılından bu yana yaptırılan satış ve satış sonrası müşteri memnuniyeti araştırmalarında Yılmaz Otomotiv başından itibaren sürekli ön sıralarda bulunarak bir çok ödül almıştır. Ayrıca 2005 yılında “Nissan Uluslararası Satış ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyeti“ ödül programı kapsamında Nissan Japonya tarafından seçilen Yılmaz Otomotiv Tokyo’da yapılan törende Nissan CEO’su tarafından ödüllendirilmiştir.