SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

YENİ YIL, YENİ FIRSATLAR!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Mart ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Micra, Qashqai, X-Trail, Yeni Juke ve Navara modellerimiz için hazırladığımız Mart ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

NISSAN JUKE

Şimdi sen de bir Juke sahibi ol!

Yeni Nissan Juke 19” alaşımlı jantlarım, LED ön farlarım, BOSE® Premium ses sistemim, alcantara deri koltuklarım, Apple Car Play ve Android Auto özellikli 8” dokunmatik ekranım, değişken sürüş modlarım, Nissan Intelligent Mobility özelliklerim, arttırılmış 422 litre bagaj hacmimle şimdi sen de benimle ileri gitmeye hazır mısın?

100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99* kredi kampanyasıyla ve 8.991 TL aylık taksit imkanıyla şimdi yeni Juke sahibi olmanın tam zamanı. İleriye gitmeye hazır mısın?

*Tekna versiyonları hariç, Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai %0 faiz, %100 heyecan! Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, tüm versiyonlarında 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 faiz** avantajı ile şimdi Qashqai’li olmanın tam zamanı!

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve sınırlı sayıda Qashqai UEFA Champions League ve Midnight Edition versiyonlarındaki özel kondisyonları öğrenmek için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

En ilerisini düşleyenlere Qashqai UEFA Champions League ve gece gibi şık tasarımının gün gibi ortada olduğu Midnight Edition ile bir Nissan SUV sahibi olma heyecanını %0 faiz avantajı ile yaşayın!

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN MICRA

Nissan Micra, sen Micra’lı ol diye Mart ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 faiz* avantajı ve 5.000 TL aylık taksit imkanı ile seni bekliyor. Peşin alımlarda geçerli özel avantajlı fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda. 

BOSE® premium ses sistemi, standart 6 adet hava yastığı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı şerit takip asistanı, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, otomatik kararan iç dikiz aynası ile tam bir şehirli! Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Micra ile daha sen!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Premium dizayn ve güvenli sürüşün birinci sınıf konfor ile buluştuğu Nissan X-Trail, Mart ayına hazır! 150.000 TL kredi tutarı için 15 ay %0* faiz avantajı ile Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Geniş iç hacmi ve üstün konforuyla ailen ve sevdiğin her şey için yeterince yer var. Nissan X-Trail ile heyecanın ayrıcalığın!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN NAVARA

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. 18” alaşım jantlar, akıllı çevre görüş sistemi, akıllı 4×4 özelliği, LED ön farlar, deri koltuklara sahip Nissan Navara Mart ayına özel avantajlı fiyatları ve 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* kredi kampanyasıyla ve 8.991 TL aylık taksit imkanıyla Nissan Yetkili Satıcıları’nda seni bekliyor. Navara ile güce sahip ol, öne geç!

*Niskasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 4 Mart 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.