NISSAN YILMAZ PLAZA KOCAELİ 

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN YILMAZ PLAZA SERVİS HİZMETLERİ

Aracınızın tüm mekanik bakım, onarım ve kaporta boya işlemlerinin yanında, lastik ve her türlü aksesuar temini ve montajı servisimizde yapılmaktadır. Onarım, kontrol ve periyodik bakımlarınızı Yılmaz Otomotiv’de yaptırmanız için birçok sebebiniz var. Servisimizde müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Alanında uzman ve eğitimli personelimiz sizin ve aracınızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tespit ederek en uyun çözümü sunma konusunda tecrübeli ve isteklidir.  Size en iyi hizmeti sunmak amacıyla aşağıdaki konular üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız.

Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi: Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Yılmaz Otomotiv tarafından gerçekleştirilen bakımlar aynı zamanda Nissan Yetkili Servisleri garantisi altındadır.

Orijinal Nissan Yedek Parçaları: Orijinal Nissan Yedek Parçaları diğer orijinal olmayan yedek parçalara kıyasla tasarımı, kontrolü ve üretimi Nissan tarafından yapılmış mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

Eğitilmiş Personel: Servisimizde görev alan yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

Gelişmiş Servis Donanımı: Servisimiz aracınızın ve sizin güvenliğini sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) sadece Nissan Yetkili Servislerinde mevcuttur. CONSULT III sayesinde arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

Güncel Teknik Bilgi: Güncel teknik bilgiler tamir katalogları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığıyla servislerine iletilmektedir. Bu sebeple, profesyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz personelimizin aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Nissan Yol Yardım Hizmeti: Yeni araç alan Nissan kullanıcıları, Nissan Yol Yardımı hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanırlar. Garanti süresince meydana gelebilecek garanti arızalarında, Türkiye ile sınırlanmayan, Avrupa’da da geçerli yol yardım hizmetine 365 gün 24 saat aşağıdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Tel : 0800 211 6163 / 0212 225 4959

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER