NISSAN YILMAZ PLAZA KOCAELİ 

SİGORTA HİZMETLERİ

NISSAN YILMAZ PLAZA SİGORTA HİZMETLERİ

Yılmaz Plaza Nissan bünyesinde faaliyet gösteren Zihni Yılmaz Sigorta Acenteliğimiz ile müşterilerimizin her branştan sigorta gereksinimleri, farklı sigorta şirketleri üzerinden günün koşullarına ve müşterimizine en uygun şartlarla karşılanmaktadır. Acentesi olduğumuz Aksigorta, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta ve Mapfre Sigorta yanında ortak çalıştığımız Sinan Saral Sigorta Brokerliği üzerinden birçok farklı sigorta şirketi ile hizmet vermekteyiz. Nissan müşterilerimize kasko için ilk olarak özellikle NISKASKO poliçelerini tavsiye etmekteyiz.

NISKASKO Sigorta Hizmeti: NISKASKO, Nissan Otomotiv A.Ş. ile Allianz Sigorta A.Ş. ve Aksigorta A.Ş ortak çalışması ile oluşturulan ve müşterilerine tüm Nissan servislerinde hasar onarımlarında özel avantajlar sunan bir kasko sigorta poliçesidir.

NISKASKO güvencesi altındaki NISSAN sahipleri, olası hasar onarım işlemlerinde, araçlarının nerede onarılıp hangi parçaların kullanıldığını bilirler. Çünkü NISKASKO kapsamında, hasar operasyonları NISSAN yetkili servislerinde, orijinal NISSAN yedek parçaları kullanılarak, eğitimli servis personellerince, NISSAN onarım standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir.

NISKASKO‘da, aracınızın camı, orijinal Nissan veya Nissan kalite ve standartlarına uygun değişim teminatı kapsamındadır.

NISKASKO‘da, 5.000 TL’ye kadar olan hasarlarda ekspertize gerek kalmadan araç onarımınız tamamlanır.

NISKASKO‘da, bir kereye mahsus olmak üzere cam hasarı, radyo-teyp çalınması ve %100 rüculu hasarlarda, hasarsızlık indiriminiz korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükseltilir.

NISKASKO‘da, %65’e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. (Hasarsız geçen beşinci 12 aylık sigortalama süresinin sonundaki yenilemede)

NISKASKO‘da, alarm ve/veya immobilizer’lı araçlarda anahtarın çalınması ve/veya kaybolması ya da alarm ve kilit sisteminin değiştirilmesi halinde, 2.000 TL’lik kısmı teminata dahil edilmiştir.

NISKASKO‘da yol yardım ve ikame araç hizmetleri gibi zengin asistans teminatları sunulur.

Sigorta hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER